Dům seniorů Františkov, Liberec, příspěvková organizace

Volné pracovní místo

Přijmeme do pracovního poměru všeobecnou sestru nebo praktickou sestru

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

  Platové ohodnocení

8.- 9. platové třída, základní plat /rozpětí/ od 24 360,- do 38 640,- Kč  (dle odpracované praxe).

  Bonus

750 ,- Kč příplatek za směnnost, 1 880,- Kč zvláštní příplatek, příplatky za noční směny a za soboty a neděle.

  Úvazek

Jedná se o nepřetržitý provoz - 12 ti hodinové směny, úvazek 37,5 hod. týdně.

  Náplň práce
  Požadavky

ÚSO v oboru, praxe v oboru minimálně 2-3 roky, bezúhonnost, dobré organizační schopnosti.

Bližší informace zodpoví:

Jana Hrabinová
+420 778 770 404
JHrabinova@dsfrantiskov.cz

+420 482 362 111, +420 721 274 040

Domažlická 880/8, 460 07 Liberec (nečleněné město) (Ukázat na mapě)

IČ: 10808108

Domov seniorů
a Domov se zvláštním režimem

ADAM, BÁRA, CILKA - tři jména, tři domy ...
... a k tomu ještě Františkov ...
Věnujeme se své práci tak, aby DŮM byl našim klientům DOMOVEM